Agromichalscy

REGULAMIN GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO

„DOMEK NA WZGÓRZU”

      1.Gość zobowiązany jest do przestrzegania porządku obowiązującego w gospodarstwie agroturystycznym i do użytkowania pomieszczeń    zgodnie z ich przeznaczeniem.

 1. Formalności związane z meldunkiem i opłatą za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu. W czasie meldunku należy okazać dokument tożsamości.

 2. Doba noclegowa trwa od godziny 14: 00 w dniu przyjazdu do 12: 00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość innych godzin przyjazdu lub wyjazdu po wcześniejszym uzgodnieniu.

 3. Na terenie Gospodarstwa obowiązuje cisza nocna od 22: 00 do 7: 00

 4. W trakcie pobytu Goście samodzielnie utrzymują porządek w zajmowanym pokoju.

 5. Gość ponosi odpowiedzialność, w tym materialną, za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada (np. dzieci). Szkody powinny być zgłaszane gospodarzowi.

 6. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości. Przy wychodzeniu z kwatery prosimy obowiązkowo zamykać drzwi na klucz. Wszelkie rzeczy wartościowe należy zdeponować po uzgodnieniu u gospodarzy obiektu.

 7. W całym domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, z wyjątkiem miejsc do tego wyznaczonych.

 8. Zezwalamy na pobyt w naszym Gospodarstwie zwierząt domowych po uiszczeniu opłaty i wcześniejszym ustaleniu z gospodarzem. Właściciele zobowiązani są do sprzątania nieczystości po swoim czworonogu.

 9. Wnosząc przedpłatę w formie zadatku Gość równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem pobytu w gospodarstwie agroturystycznym i akceptuje go w całości.

 10. Przed opuszczeniem pokoju Gość jest zobowiązany do zamknięcia okien i drzwi balkonowych.

 11. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu lub późniejszego przyjazdu/wcześniejszego wyjazdu opłaty nie podlegają zwrotowi.

 12. Warunkiem rezerwacji pobytu w naszym gospodarstwie agroturystycznym jest wpłata zadatku. Zadatek podlega zwrotowi w przypadku odwołania rezerwacji do 30 dni przed planowanym przyjazdem.

 13. Wszystkie sprawy nieuregulowane w Regulaminie podlegają regulacją obowiązujących w Polsce przepisów prawnych